• 169280
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпи Elinor ICA 5524

Боја:сатен

Клуб Цена
1862 ден. 2069 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169280 Категории: ,