5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпи 140039

Држач за крпи
Боја:хром
Димензии:51x6cm

Клуб Цена
408 ден. 429 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155890 Категории: ,