5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпа Sahara ICA 2310

Боја:злато
Материјал:метални легури

Клуб Цена
2279 ден. 2399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040330 Категории: ,