5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпа Sahara ICA 2305

Боја:злато
Материјал:метални легури

Клуб Цена
1329 ден. 1399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040326 Категории: ,