• 179272
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за фолија МГ032

Боја:хром,сјај

Клуб Цена
1242 ден. 1380 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179272 Категории: ,