• 081195
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за четка и тоалетна.харт ICA 3808

Боја :хром

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081195 Категории: ,