• 039525
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за бања ICA 345 SATIN

Димензиии:345 x 145 x 55 mm
Материјал:алуминиум

Клуб Цена
827 ден. 919 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039525 Категории: ,