• 178522
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач УП172

Уникатно дизајниран држач

Клуб Цена
144 ден. 160 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178522 Категории: ,