• 182856

Држач HAUSBERG HB-H03R, 32” – 60”

Големина 32” до 60 инчи
Максимална одржлива тежина:75kg
Прилагодливо горе и долу “+ -” 15

999 ден.

Нема на залиха

SKU: 182856 Категорија: