• 182858

Држач HAUSBERG HB-H01F, 14” – 32”

Големина 14” до 32” инчи
Максимална одржлива тежина:25 kg
Прилагодливо горе и долу:”+ -” 15

499 ден.

Нема на залиха

SKU: 182858 Категорија: