• 149
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дрвена дршка 130цм

Должина 130 cm
Материјал Дрво

Клуб Цена
590 ден. 655 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство