5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Длабока шерпа 3269/22

Материјал:емајл
Боја:црвена

Клуб Цена
1149 ден. 1209 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 011391 Категории: ,