• 178284
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Длабока тенџере принц 18cm 2744

Димензија: 18cm
Капацитет: 2.20lit
Боја: крем
Одржување: рачно и машинско

Клуб Цена
1151 ден. 1279 ден.

На залиха

SKU: 178284 Категории: ,