• 178283
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Длабоко тенџере принц 16cm 2744

Димензија: 16cm
Капацитет: 1.50lit
Боја: крем
Одржување: рачно и машинско

Клуб Цена
1007 ден. 1119 ден.

На залиха

SKU: 178283 Категории: ,