• 181046
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Длабоко тенџере Princ 16/2.4 3205

Димензија: 24cm x 79mm
Количина: 1.50lit

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

На залиха

SKU: 181046 Категории: ,