• 189734
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Диск за сечење Inox E-03040

Тип на диск: A60U
Пречник на диск ø: 125 mm
Пречник на насадниот отвор на дискот ø: 22,23 mm
Дебелина на диск: 1,0 mm
Најголем број на вртежи: 12.250 min-1
Производител: Makita
Диск за сечење Inox E-03040 125×1.0mm.

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

На залиха

SKU: 189734 Категории: ,