• 189740
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Диск за сечење Inox E-03034

Тип на диск: A60U
Пречник на диск ø: 115 mm
Пречник на насадниот отвор на дискот ø: 22,23 mm
Дебелина на диск: 1,0 mm
Најголем број на вртежи: 13.300 min-1
Производител: Makita
Диск за сечење Inox E-03034 115×1.0mm.

Клуб Цена
125 ден. 139 ден.

На залиха

SKU: 189740 Категории: ,