• 180436
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Диг.нож.пумпа со еди.бар.Michelin W12208

Димензии: 295 х 120 х 90 mm

Клуб Цена
1760 ден. 1956 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180436 Категории: ,