5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Детски кола 5389

2 мотори
2 акумулатори 6V 4.5AH
1 брзина
USB,RADIO,SD-CARD
Наменет за возраст до 8 години
LED светла
Максимална тежина: 40kg
Далечински управувач
Димензии: 100x50x45cm

Клуб Цена
9016 ден. 9490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167350 Категории: ,