• 175044

Депилатор за алишта PHILIPS GC026/00

Депилатор за отстранување на влакна од алишта
Димензии (ШxВxД): 12.3 × 8 × 5.8 cm

869 ден.

Нема на залиха

SKU: 175044 Категорија: