• 188454
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Депилатор ROWENTA EP 4930 F0

Депилатор
Прецизност:0.5мм
Број на пинцети:24
Дерматолошки тестирани пинцети
Брзини 2
Влажна и сува – водоотпорна
Батерија:Литиум јон
Должина на кабелот 1.5m
Потрошувачка:4.5W
Време на полнење:1ч

Клуб Цена
4899 ден. 4899 ден.

На залиха

SKU: 188454 Категории: ,