Депилатор Philips Lumea BRI 956

5 Нагодувања за интензитет на светлината
Заоблени смарт-додатоци 4: Tело, Лице, прецизен додаток за бикини зона и под пазуви
Stamp and Flash
Slide and Flash-движење со лизгање за поудобно аплицирање
SmartSkin sensor: aвтоматка препорачана поставка врз основа на вашата боја на кожа
250.000 блесоци – доволно за до 20 години употреба
Интегриран безбедносен систем за спречување на случајно блеснување
Со кабел и безжично

34799 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167725 Категорија: