15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Депилатор Philips Lumea BRI 956

5 Нагодувања за интензитет на светлината
Заоблени смарт-додатоци 4: Tело, Лице, прецизен додаток за бикини зона и под пазуви
Stamp and Flash
Slide and Flash-движење со лизгање за поудобно аплицирање
SmartSkin sensor: aвтоматка препорачана поставка врз основа на вашата боја на кожа
250.000 блесоци – доволно за до 20 години употреба
Интегриран безбедносен систем за спречување на случајно блеснување
Со кабел и безжично

Клуб Цена
29576 ден. 34799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167725 Категории: ,