• 179307

Декантер ЕК86-49

Посебната силуета прави овој декантер модерно елегантен и лесен за употреба
Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

490 ден.

Нема на залиха

SKU: 179307 Категорија: