• 179308
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Декантер ЕК86-48

Посебната силуета и рачка го прават овој декантер модерно елегантен

Клуб Цена
549 ден. 610 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179308 Категории: ,