• Даска-за-Сецканје-4—37006
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за сецкање 3

Клуб Цена
153 ден. 170 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 037005 Категории: ,