40% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за пеглање fabbygo Print

Покривка со дизајн
Автоматско прилагодување на висина од 60 до 90 см
Целосно електростатско нерѓосувачка боја
Решетката на врвот на површината за пеглање
Сертификат од меѓународната организација за ISO стандарди

Клуб Цена
599 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173893 Категории: ,