5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за пеглање fabbygo Арт

Покривка со дизајн
Автоматско прилагодување на висина од 60 до 90 см
Целосно електростатско нерѓосувачка боја
Решетката на врвот на површината за пеглање
Сертификат од меѓународната организација за ISO стандарди

Клуб Цена
1320 ден. 1390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173891 Категории: ,