• 196196
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за пеглање TABLE TOP

Димензија: 74.5x15x30cm
Димензија на даска (пеглање): 30x74cm
Димензија на даска (вертикална поставка): 30×74.5cm
Тежина: 1kg

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

SKU: 196196 Категории: ,