• 088184
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за пеглање BRAVA FABBYGO

Димензија: 130x88x34.5cm
Димензија на даска (пеглање): 33x10cm
Димензија на даска (вертикална поставка): 34.5×146.5cm
Тежина: 3.85kg

Клуб Цена
1259 ден. 1399 ден.

На залиха

SKU: 088184 Категории: , Ознаки: ,