5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за пеглање 110x32cm Easy A122L08W

Димензии:110x32cm
Материјал:метал

Клуб Цена
1479 ден. 1560 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028556 Категории: ,