• 179780
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска за ножеви ЕК78-1

Даска со сет ножеви

Клуб Цена
1548 ден. 1720 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179780 Категории: ,