• 179721
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска Дрвена ЕК78-16

Материјал:дрво
-за сецкање
-сервирање храна
-подметач
-со рачка

Клуб Цена
450 ден. 500 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179722 Категории: ,