• 179721
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска Дрвена ЕК78-15

Материјал:дрво
-за сецкање
-сервирање храна
-подметач

Клуб Цена
414 ден. 460 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179721 Категории: ,