5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цедалка Philips HP 2738

Моќност:25W
Капацитет на садот 0,5L
Систем за оделување на семките
Миење во машина за садови

Клуб Цена
1709 ден. 1799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 080747 Категории: ,