• 85848
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цвеќе Ficus Benjamina “Natasja” Ј – 55cm

Клуб Цена
379 ден. 429 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085848 Категории: ,