• 179116
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цвеќе EK218-4

Декораивно цвеќе

Клуб Цена
800 ден. 889 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179116 Категории: ,