• 179107
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цвеќе EK215-10

Декоративно цвеќе

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179107 Категории: ,