• 85830
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цвеќе Драцена Маргината Маргена – 50см

Клуб Цена
314 ден. 349 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085830 Категории: ,