5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Црево за туш 150200 – 1.5-2.0cm

Боја:хром
Големина:1,50 – 2,0 cm
Материјал:метална легура

Клуб Цена
379 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039560 Категории: ,