• 162431
  • 2431
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Црево+Држач+Слушалка за туш Lido

Боја:хром

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162431 Категории: ,