• 111
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Армирано црево PVC fabbygo Classic – 20m

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191556 Категории: , Ознака: