• 3vo1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чистач за кожа 3 во 1 Michelin 250ml

Michelin 3 во 1 чистач и регенератор за кожа 250мл
Средство за чистење и регенерирање на кожата 3 во 1 на Michelin
Заштите ја важата кожа од пукнатини, не само во вашиот автомобил, ова средство на Michelin, може да се користи и за домашен мебел

Клуб Цена
310 ден. 345 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183149 Категории: ,