5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чистач за кожа 3 во 1 Michelin 250ml

Michelin 3 во 1 чистач и регенератор за кожа 250мл
Средство за чистење и регенерирање на кожата 3 во 1 на Michelin
Заштите ја важата кожа од пукнатини, не само во вашиот автомобил, ова средство на Michelin, може да се користи и за домашен мебел

Клуб Цена
328 ден. 345 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183149 Категории: ,