• 182374

Чистач на тапацир 2 во 1 750ml

Течност за чистење на тапацир 2 во 1
Ја чисти нечистотијата и тврдокорните дамки
Концентрирана формула ефикасна за миење на седишта, тапацирани делови и поден винил
Го чисти и обновува тапацирот, го враќа природниот изглед и обновува истиот

179 ден.

На залиха

SKU: 182374 Категорија: