• fhghhhh

Чистач на пареа Iskra JC-220C

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1500W (максимум)
Должина на кабел: 5м
Глава со кружен зглоб
– страничен наклон од 90 °
– навалување напред – наназад 70 °
Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C
Погоден за повеќето материјали и површини
Турбо систем за греење
Ергономски дизајнирана рачка
Резервоар за вода 300 ml
Заштитен капак на резервоарот за вода

4490 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191844 Категорија: