• 179795
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија за сервирање со капак и поставка

Клуб Цена
1386 ден. 1540 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179795 Категории: ,