• Тањир–бернадот-3-спрата-зл.311011—31643
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија за сервирање Бернадот 3 спрата

Клуб Цена
1035 ден. 1150 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 031643 Категории: ,