• Тањир-Парма-31-плиток-голем—81800
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија Парма Плитка Голема

Клуб Цена
169 ден. 229 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081800 Категории: ,