• 191342
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија класична 16cm METALAC 3321

Димензијa: 16cm x 66mm
Клоичина: 12lit

Клуб Цена
521 ден. 579 ден.

На залиха

SKU: 191342 Категории: ,