• 191344
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија класична 20cm 3321

Димензија: 20cm x 77mm
Волумен: 2.1lit

Клуб Цена
602 ден. 669 ден.

На залиха

SKU: 191344 Категории: ,