• 191343
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија класична 18cm 3321

Димензија: 18cm x 67mm
Волумен: 1.5lit

Клуб Цена
548 ден. 609 ден.

На залиха

SKU: 191343 Категории: ,